Series
Ratings
24
The Midnight GospelRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5