Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0