Series
Ratings
59
Full HouseRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
GhostRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Hidden IdentityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0