Series
Ratings
36
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
료마전Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- Three KingdomsRated ★ 4.5
- Unanswered questionsRated ★ 4.0