Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
TrapRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5