Titles you rated
He's on DutyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 3.5
TimingRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 4.5
VoicesRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.5- The Haunted House ProjectRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 3.5