Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 2.5
PunchRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0