Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0- おせんRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Office Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5