Movies
Ratings
174
The IslandRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0