Series
Ratings
30
Gap DongRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0