Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 1.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0