Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0