Movies
Ratings
67
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.0