Series
Ratings
83
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.0