Titles you rated
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Degrassi: Next ClassRated ★ 2.0
Degrassi: Next ClassRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0- Being Human Season 3Rated ★ 4.5