Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Gold TowerRated ★ 4.5