Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5- NatalieRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0