Series
Ratings
21
IRISRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0