Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5