Series
Ratings
10
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0