Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5