Series
Ratings
40
Band of SistersRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.5