Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
RisenRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.5