Movies
Ratings
350
The KingRated ★ 5.0
PiratesRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
BreachRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0