Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0