Movies
Ratings
27
The IntouchablesRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0