Movies
Ratings
310
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 4.0- TwentyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5- The Kiss manRated ★ 4.0
- 여름, 버스Rated ★ 3.0
- LaundryRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 4.0
DesexRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 3.5