Movies
Ratings
27
Batman BeginsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
2012Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0