Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 1.0