Movies
Ratings
34
SilencedRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0- WishRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
HerRated ★ 0.5
Black SwanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5