Series
Ratings
26
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.5