Series
Ratings
90
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Transit GirlsRated ★ 2.5- すいかRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5- Gokusen SpecialRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0