Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0