Movies
Ratings
186
ExhumaRated ★ 2.5
Tsurune the Movie: The First ArrowRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Pod GenerationRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Free!: Take Your MarksRated ★ 5.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 5.0
Free! – the Final Stroke – the second volumeRated ★ 5.0
Free!: The Final Stroke – Part 1Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5