Titles you rated
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Love Through a MillenniumRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0