Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 1.5
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Royal PainsRated ★ 0.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 1.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0