Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
Central IntelligenceRated ★ 3.5
AmourRated ★ 5.0
HoyaRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 3.5
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MelodyRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5