Titles you rated
Older SisterRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0