Movies
Ratings
216
Escape from PretoriaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5