Movies
Ratings
143
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.5
ClickRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0