Titles you rated
Golden RainbowRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
PastaRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
I Have a LoverRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5