Movies
Ratings
798
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
TangledRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0