Titles you rated
Safe HavenRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0