Movies
Ratings
253
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
BeatRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5