Series
Ratings
76
JumongRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
VRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
VRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
24 Live Another DayRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0