Series
Ratings
16
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5