Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0- Lotus Flower FairyRated ★ 1.0
Mr. BackRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0