Movies
Ratings
353
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Blind DateRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5