Titles you rated
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0