Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0